Kullanım Koşulları | Terms of use

byctrl.com Web sitesine elle veya bir arama motoru vasıtasıyla veya her nereden girmiş olursanız olun; giriş yaptığınız an itibariyle Aşağıdaki Hükümleri kabul etmiş olursunuz. Şart ve koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, Web Sitesini kullanmaya devam etmemeli ve hemen ayrılmalısınız.

Lütfen Aşağıdaki hükümleri iyice okuyunuz..

1.) byctrl.com sitesindeki Yazılar, Araçlar, Resimler, Videolar vb. içeriklerin kullanılması veya direktiflere uyulması sizlere bağlıdır. Bu yüzden sorumluluk size aittir. Ayrıca oluşabilecek her türlü sorunlardan byctrl.com  sorumlu tutulamaz.

2.) byctrl.com sitesindeki Yazılar, Araçlar, Resimler, Videolar vb. içerikler bilgi amaçlı olup byctrl.com ‘in bu bilgilerin doğruluğunu veya zararlarını teyit etme yükümlülüğü yoktur ve bunlardan sorumlu tutulamaz. Sorumluluk Kullanıcıya aittir.

3.) byctrl.com başka sitelere yönlendirilen bazı linkler mevcut olabilir. Bu linklerin ulaştığı sitelerin içeriğinden, byctrl.com kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4.) byctrl.com hizmet sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için bazı çerezleri kullanır. Bu siteyi kullanımınız hakkındaki bilgiler, iş ortakları ve 3. parti kuruşlarla paylaşılır. Bu siteyi kullanarak, sitede çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

5.) byctrl.com, Tüm içeriklerinde, önceden bildirmeksizin, istediği değişikliği yapabilir. TeknikNot.com,  dilediği takdirde sunmuş olduğu hizmetler üzerinde en iyi hizmeti verme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.

6.) byctrl.com, değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.

7.) byctrl.com sitesine üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve byctrl.com servislerinin kullanılması halinde byctrl.com sorumluluk kabul etmemektedir.

8.) byctrl.com, sunduğu servislerin kesintisiz ve hatasız çalışması için elinde geleni yapacaktır. Ancak internet erişim hizmeti veren servis sağlayıcıların sistemlerinde meydana gelebilecek teknik arızalar, anlaşmalı olduğu 3. Partilerin sistemlerinde meydana gelecek aksaklıklar, sistem bakımları ve mücbir nedenler gibi vakalarda byctrl.com servisleri de bağlantılı olarak etkilenebilir. Bu gibi durumlarda byctrl.com servislerin etkin olarak işlemesi için gerekli tedbirleri alacaktır, fakat doğrudan müdahale yetkisi olmayan bağlantılı servis arızaları ve hataları için sorumluluk kabul etmemektedir.

9.) byctrl.com, kullanıcı tarafından oluşturulan her türlü veri ve içeriğin hiç bir şekilde kontrolünü yapmamaktadır. Ancak kullanıcı(lar) tarafından, 3. şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer hakların ihlal edilmesi halinde; ayrıca telif haklarını ihlal eden, müstehcenlik içeren, hakaret, küfür, küçük düşürücü ifadeler barındıran içeriklerin gönderilmesi; ayrıca byctrl.com hizmetlerinin ve servislerinin amacını aşan bir şekilde kullanılması halinde, byctrl.com hizmetleri derhal durdurma, ilgili içerikleri yayından çıkarma, üyelik iptal etme ve Kullanıcı engelleme hakkına sahiptir.

10.) byctrl.com üzerinde reklam verenler veya 3.parti kuruluşlar, çeşitli şekillerde site kullanımınız hakkında bilgi toplayabilirler. Bu bilgilerin toplanmasından ve kullanılmasından byctrl.com sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz