SSS

Sıkça Sorulan Sorular: Yardıma mı ihtiyacın var? destek@byctrl.com

By CTRL Kimdir?

Türkiye'nin en büyük online teknoloji soru cevap platformu!

Hangi Konular Hakkında Soru Sorabilirim?

Kullanım Şartlarına uyulan tüm soruları sorabilirsiniz. Kullanım Şartlarımıza web sitemizin en alt kısmından ulaşabilirsiniz. Ek düzenleme gerektiren veya bu siteye uygun olmayan sorular deneyimli topluluk üyeleri tarafından bekletilebilir. Sorular beklemede olsa da cevaplanamazlar ancak yeniden açılmaya uygun hale getirmek için düzenlenebilirler.

Ne Tür Sorular Sorabilirim?

Onlarca kategori arasından konu başlığı seçerek toplum standartlarına uyduğu sürece dilediğin soruyu sorabilirsin.

Sorum Kapatıldı. Neden?

Site içeriği uzman yöneticilerimiz tarafından 7/24 gözetlenmektedirler, raporlanan sorular yöneticiler tarafından kontrol edilip kapatılabilirler. Sorunun gerekli düzenlemelerini yaparak tekrardan aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Neden Sorumun Standartlara Uygun Olmadığını Belirten Bir Mesaj Görüyorum?

1- Şiddet ve Suç Davranışları İnandırıcı Şiddet Tehdidi Tehlikeli Kişi ve Kuruluşlar - Terör Örgütü - Organize nefret eylemi - İnsan kaçakçılığı Suça Teşvik Etme veya Suçu İlan Etme Ayrıca, bu faaliyetlere karışan topluluk, lider veya kişileri destekleyen soruları da kaldırıyoruz. 2- Emniyet İntihar ve Kendine Zarar Verme Çocuk Çıplaklığı ve Çocukların Cinsel İstismarı Yetişkinlerin Cinsel İstismarı Zorbalık Taciz Gizlilik İhlalleri ve Görüntülere İlişkin Gizlilik Hakları 3- Uygunsuz Sorular Nefret Söylemi Şiddet ve Şiddet Tasviri Barındıran İçerikler Yetişkin Çıplaklığı ve Cinselliği Cinsel İstismar Acımasız ve Duyarsız Sorular 4- Bütünlük ve Özgünlük Spam Yapmak Gerçeğe uygun olmayan temsil etmek Asılsız Haberler

Bazı Sorular Nasıl İlk Sırada Sabitleniyor?

Topluma yararı bulunan ve en çok beğeniyi alan sorular 1 hafta süreyle anasayfada sabitlenirler.

Neden Sorum Yayınlanmıyor?

Soru sorma eylemini gerçekleştiremeyen üyeler hatalı veya eksik profil hesabı oluşturulmasından kaynaklanır sebeplerden dolayı soramıyor olabiliyor. Profilinizi inceledikten sonra hala bir eksik içerik göremiyorsanız destek@byctrl.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Soruma Verilen Yanıtlar Üzerinde Neler Yapabilirim?

Sorunuza cevap veren insanları oylayabilir, en iyi cevap olarak seçebilir, cevapları beğenebilirsiniz.

Kişisel Veriler

Her soru soran kullanıcı, soru içeriği ile sorumludur. Web sitemiz hiçbir soruyu veya yanıtlanan cevabı sorumluluk altına almamıştır. Kişisel verilerin gizliliği tarafımızca saklanır, herhangi bir soruşturma, avukat izni veya devlet talebi harici 3. bir kişi ile paylaşılmaz, çoğaltılmaz veya silinemez.